МНС Ромни. 2 Спеціальний регіональний центр швидкого реагування Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту МНС

Нова ротація на Донбасі

До виконання відновлювальних робіт у м. Авдіївка приступив особовй склад аварійно – рятувального загону МЦШР ДСНС України під керівництвом підполковника служби цивільного захисту Олега Пташка. 38 рятувальників змінили на Донбасі своїх колег та земляків, і також продовжують надавати допомогу постраждалому населенню по відновленню житлових будинків, зруйнованих під час артилерійських обстрілів.

Детальніше...
 
Рятувальники МЦШР ДСНС України проводитимуть відновлювальні роботи на території Луганської області

1 серпня 2014 року до м. Сватове Луганської області направлений зведений аварійно-рятувальний загін ДСНС України Міжрегіонального центру швидкого реагування (м. Ромни, Сумська область) для проведення відновлюваних робіт на об’єктах та системах життєзабезпечення населених пунктів Луганської області.

http://video.2plus2.ua/programy/ryatuvalniki-virushili-na-luganschinu.html

Детальніше...
 
Рятувальники повернулися з Новобогданівки

Відзнаки МНС «За відвагу в надзвичайній ситуації» І, ІІ ступеня та « За розмінування» ІІ ступеня отримали бійці піротехнічного підрозділу та групи ліквідації наслідків аварії,і цілком заслужено. Адже з перших і до останніх днів після вибухів на складах горезвісної 275-ї артбази, поблизу села Новобогданівка Запорізької області, роменські рятувальники разом з фахівцями з інших регіонів брали участь у очищенні території від ракет і боєприпасів. Працювали вони у надзвичайно важких психологічних, фізичних та кліматичних умовах – потрібно було у стислі терміни очистити від «смертельного металу» площу близько 150 гектарів на глибину до 5 метрів. Але бійці МНС доклали максимум зусиль для того, щоб  якнайшвидше (а зарубіжні спеціалісти пророкували термін не менше 5 років) пошкоджена земля стала придатною для користування.  На сьогодні територія артбази вже повністю безпечна. Нещодавно очищена земля була передана МНС місцевій громаді Мелітопольської райдержадміністрації. А на рятувальників МНС, як і завжди, чекають нові випробування.

 
На Сумщині знешкоджені 24 вибухонебезпечних предмети

11 квітня у с.Залізняк Сумського району піротехніками 2-го Спеціального регіонального центру швидкого реагування МНС були вилучені та знищені у безпечному місці 21 артилерійський снаряд часів війни калібром 45 мм та 1 мінометна міна часів війни калібром 85 мм

Детальніше...
 
Рятівники спеццентру МНС відпрацювали взаємодію з авіазагоном МНС

Три підрозділи - рятувальники, хіміки та кінологи 2-го Спеціального регіонального центру швидкого реагування провели тренувальні польоти із залученням гелікоптера Ніжинського авіаційного загону МНС. Саме ці фахівці першими виїжджають на місце надзвичайних ситуацій, і саме за їх безпосередньої участі була відпрацьована взаємодія роменських та ніжинських рятувальників.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 4

Зона відповідальності

 

АнонсСчетчик тИЦ и PR