МНС Ромни. 2 Спеціальний регіональний центр швидкого реагування Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту МНС

Головна Діяльність Звіт за 2018р.
Звіт за 2018р
П'ятниця, 18 січня 2019, 08:15

Звіт

про результати діяльності

Міжрегіонального центру швидкого реагування

Державної служби України з надзвичайних ситуацій за 2018 рік

І. Організаційно-управлінські заходи

1.1. Реалізація завдань і заходів, визначених Концепцією розвитку та реформування, згідно з Стратегією розвитку ДСНС України 2017-2020 роки.

Здійснюється нарощення матеріально-технічної бази водолазної служби МЦШР (водолазна станція), створюється конференц-зал МЦШР (приміщення вузла телекомунікацій та інформаційних технологій).

Отримано майно радіаційного, хімічного та біологічного захисту (засоби індивідуального захисту ізолюючого типу, комплекс масової деконтамінації, прилади радіаційної та хімічної розвідки), яке одержано за підтримки Агентства Зменшення загрози Міністерства оборони Сполучених Штатів Америки. Здійснюється введення цього майна в експлуатацію.

1.2. У 2018 році до проведення аварійно-рятувальних та відновлювальних робіт на об’єктах та системах життєзабезпечення населених пунктів Донецької і Луганської областей, що зазнали пошкоджень під час проведення антитерористичної операції, залучались сили та засоби підрозділів центру в кількості 177 чоловік та 24 одиниці техніки.

1.3. Проведення нарад керівного складу з питань готовності до реагування на надзвичайні ситуації та організації повсякденної діяльності.

Протягом року проводились наради з питань готовності центру до реагування на надзвичайні ситуації. Було розглянуто порядок дій підрозділів, їх матеріально-технічне забезпечення, взаємодію при виникненні надзвичайних ситуацій характерних під час сходження криги та пропуску повені з органами місцевого самоврядування та іншими підрозділами цивільного захисту в межам зон відповідальності МЦШР.

Проведені щомісячні службові наради з керівним складом підрозділів та надані рекомендації щодо проведення індивідуальної виховної роботи з особовим складом, забезпечення дисципліни і правопорядку.

Проведено нараду по запобігання та виявленню корупції та правильності заповнення електронної  декларацій на сайті НАЗК,  повідомлення про суттєві зміни в майновому стані, відповідальність за порушення вимог фінансового контролю та за декларування недостовірної інформації.

Проведено нараду з начальниками підрозділів з питань профілактики травмування особового складу.

Також проведено службові наради морально – психологічного клімату в структурних підрозділах МЦШР.

 

ІІ. Підготовка до дій за призначенням

2.1. Проведення навчально-методичних зборів з рядовим та начальницьким складом і працівниками.

У рамках щорічних занять з професійної підготовки до дій за призначенням проведено по типовому навчальному плану 24-х годинні збори з особовим складом піротехнічного підрозділу МЦШР.

2.2. Відповідно наказу МЦШР «Про підготовку та проведення тактико-спеціальних навчань з підрозділами центру» проведено комплекс заходів щодо перевірки готовності підрозділів до реагування на НС, підвищення рівня набутих знань о/с підрозділів центру,  а також удосконалення практичних навичок осіб середнього та старшого начальницького складу щодо організації злагоджених дій і безперебійного управління підпорядкованими підрозділами в ході виконання ними завдань за призначенням.

2.3. Проведення додаткових занять з рядовим та начальницьким складом і працівниками.

В МЦШР створено групу та проводяться заняття з вивчення та удосконалення знань з англійської мови.

На виконання плану заходів щодо запобігання корупції уповноваженої особи з питань запобігання та виявлення корупції в МЦШР на 2018 рік  проведено заняття з особовим складом та працівниками центру з питань правильності та порядку заповнення електронної  декларацій на сайті НАЗК, «Формування та реалізація антикорупційної політики відповідно до Закону України «Про запобігання корупції», «Правила етичної поведінки згідно  Закону України «Про запобігання корупції», «Державний захист осіб, які надають допомогу в запобіганні і протидії корупції відповідно до  Закону України «Про запобігання корупції».

2.4. Проведення тренувань з рядовим та начальницьким складом і працівниками.

У другому кварталі 2018 року було проведено командно-штабне тренування на тему: «Дії управління центру при ліквідації НС на об’єктах, що використовують СДОР». Розроблені керівні документи щодо дій підрозділів по ліквідації НС на об’єктах, що використовують СДОР.

2.5. Проведення змагань серед рядового та начальницького складу.

Згідно плану спортивних заходів МЦШР на 2018 рік на протязі року проводились змагання на першість центру з гирьового спорту, волейболу, з легкоатлетичного кросу, міні-футболу та з загально-фізичної підготовки (біг 3000м та 100 м, підтягування на перекладині, комплексна силова вправа).

На виконання розпорядження ДСНС України «Про проведення щорічної атестації пошуково-рятувальних собак кінологічних підрозділів ДСНС» у третьому кварталі 2018 року проведено випробування пошуково-рятувальних собак кінологічних підрозділів ДСНС України. За результатами щорічної атестації пошуково-рятувальних собак було підтверджено атестацію 6 службових собак.

2.6. Проведення заходів з вдосконалення навчально-тренувальної бази.

На протязі року проводився ремонт приміщень пункту охорони здоров’я, реконструкція водолазної станції з добудовою басейну та гаражного блоку навчального центру по підготовці водолазів рятувальників. Відповідно до плану поточного ремонту на 2018 рік були проведені зазначені будівельно-монтажні роботи у відповідності до ДБН.

 

ІІІ. Робота з персоналом

3.1. Відповідно до плану заходів щодо запобігання корупції уповноваженої особи з питань запобігання та виявлення корупції в МЦШР ДСНС України на 2018 р.,  в першому кварталі 2018 року були проведені заняття з особовим складом та працівниками центру з питань правильності та порядку заповнення електронної  декларацій на сайті НАЗК,  повідомлення про суттєві зміни в майновому стані, відповідальність за порушення вимог фінансового контролю та за декларування недостовірної інформації.

3.2. У 2018 році направлено до навчальних закладів для проведення первинної професійної підготовки, перепідготовки, підвищення кваліфікації, курсів цільового призначення 45 осіб рядового та начальницького складу.

3.3. Психологом МЦШР на протязі року проводились заняття з особовим складом та працівниками центру відповідно до плану заходів щодо профілактики суїцидальної поведінки.

3.4. В другому кварталі 2018 року проведено  тестування особового складу центру з службової підготовки 2017-2018 навчального року щодо знання основних положень антикорупційного законодавства України.

ІV. Фінансове та матеріально-технічне забезпечення

4.1. Складання кошторису на 2018 рік.

Згідно з Постановою Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку складання, розгляду, затвердження та основних вимог до виконання кошторисів бюджетних установ» від 28.02.2002 р. № 228 та на основі бюджетного запиту центру складено постійний кошторис на 2018 рік.

4.2. Проведення сезонного обслуговування техніки.

Відповідно до плану МЦШР вся техніка була вчасно переведена на весняно-літній та осінньо-зимовий період експлуатації.

4.3. Планування заходів щодо підготовки до опалювального періоду 2018-2019 року.

В МЦШР були проведені заходи зі зменшення споживання електро-, тепло-, водо-, газопостачання. Проведені наради з підбиття підсумків опалювального сезону 2017/2018 року. Призначено в кожному підрозділі відповідальних за підготовку об’єктів до опалювального сезону, було створено спеціалізовані ремонтні бригади, проведено заняття з особовим складом щодо правил техніки безпеки під час виконання робіт.

4.4. Проведення обов’язкового технічного контролю транспортних засобів.

В третьому кварталі в МЦШР було проведено обов’язковий технічний контроль транспортних засобів. На технічний контроль було подано 117 транспортних засобів, з них 105 транспортних засобів пройшли технічний контроль та 12 не пройшли, про що було складено акт.

4.5. Проведення інвентаризації активів та зобов’язань.

В четвертому кварталі 2018 року проведено інвентаризацію основних засобів, нематеріальних активів, товарно-матеріальних цінностей, документів і розрахунків центру та перевірено їх фактичну наявність і документальне підтвердження, про що складено протокол. Нестач та залишків не виявлено.

4.6. Організація підготовки та проведення засідань тендерного комітету для закупівлі матеріальних цінностей.

Проведені засідання тендерного комітету щодо  складання річного плану закупівель на 2018 рік, а також затвердження додатків до річного плану закупівель. Проведені переговори та визначено переможця з закупівлі електричної енергії, визначено переможця по відкритих торгах на закупівлю природного газу. Підписано і оприлюднено додаткові угоди на збільшення ціни на газ. Проведено допорогову закупівлю на шини для транспортних засобів великої та малої тонажності. Оприлюднено оголошення про проведення відкритих торгів на закупівлю електричної енергії. Проведенні засідання та прийняті рішення торгів на закупівлю сухого корму для собак. Також прийнято рішення на проведення відкритих торгів закупівлі бочок для перезатарки пестицидів. Прийнято рішення про вибір процедури закупівлі  будівництво будівель та затверджено тендерну документацію.

 

V. Інші заходи, що забезпечують виконання завдань та функцій

5.1. Проведення медичного огляду рядового та начальницького складу і працівників.

В 2018 році пройшли медичний  огляд  41 особа рядового та начальницького складу зайнятих на важких роботах та роботах із шкідливими чи небезпечними умовами праці.

5.2. Проведення перевірок стану охорони праці в структурних підрозділах.

Згідно планів комплексних перевірок підрозділів центру перевірено стан умов праці, дотримання мір безпеки при виконанні завдань за призначенням, наявність та стан засобів індивідуального захисту, ведення документації з охорони праці.

 

Зона відповідальності

 

АнонсСчетчик тИЦ и PR