МНС Ромни. 2 Спеціальний регіональний центр швидкого реагування Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту МНС


Наші поради

Абетка безпеки

Головна Прес-служба Новини центру В МЦШР відбулась атестація водолазів
В МЦШР відбулась атестація водолазів
Новини центру
П'ятниця, 12 січня 2018, 11:46

11-12 січня у Міжрегіональному центрі швидкого реагування ДСНС України  відбулася обов’язкова щорічна атестація водолазних спеціалістів. Для цього були зібрані всі фахівці, що проводять та забезпечують водолазні спуски, а саме представники аварійно-рятувальної частини  та групи підводного розмінування.

 

Створена на базі Центру ДСНС України водолазно – кваліфікаційна комісія, під головуванням заступника начальника центру з оперативного реагування полковника служби цивільного захисту Ярослава Шкурського, перевіряла рівень їхньої теоретичної підготовки та практичних навичок, знань правил безпеки праці. На другому етапі атестації перевірявся рівень підготовки водолазів за допомогою барокамери, у якій створювався тиск, що відповідав робочим глибинам (до 20 метрів). Комісія також аналізувала характер і складність проведених водолазами підводних робіт, загальну кількість годин, відпрацьованих під водою з початку практики.

Перевірялися також  знання правил зберігання, перевірки та підготовки водолазного спорядження, організацію водолазних спусків, всі типи водолазних споряджень і засобів забезпечення, способи виконання типових водолазних робіт, правила безпеки водолазних спусків тощо.

Слід підкреслити, що усі майстерно впоралися із теоретичними і практичними завданнями та отримали допуск до водолазних спусків та робіт  на поточний рік.

 

Зона відповідальності

 

Анонс


Счетчик тИЦ и PR