МНС Ромни. 2 Спеціальний регіональний центр швидкого реагування Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту МНС


Наші поради

Абетка безпеки

Головна Прес-служба Новини центру Відлуння Другої світової війни
Відлуння Другої світової війни
Новини центру
П'ятниця, 05 січня 2018, 09:12

4 січня група піротехнічних робіт Міжрегіонального центру швидкого реагування ДСНС України під керівництвом старшого лейтенанта служби цивільного захисту Костянтина Лапка знешкодила  12 боєприпасів часів Другої Світової  війни, а саме десять артилерійських снарядів різного калібру від 152мм до 76мм та дві мінометні міни калібру 50мм та 120мм

 

Дані  вибухонебезпечні предмет напередодні було виявлено в місті Суми по вулиці Тополянська,13 у пункті прийому металобрухту. Підозрілі знахідки знаходилися на відстані 50м від житлових будинків. За словами фахівців, при несанкціонованому спрацюванні снаряду дальність розльоту осколків могла скласти від 800м до 1км.

Піротехніки ДСНС України  вилучили небезпечні знахідки, ретельно обстежили прилеглу територію, транспортували всі вибухонебезпечні предмети спеціальним автомобілем до майданчика  підриву, де успішно їх знешкодили.

Яким чином боєприпаси опинились на території пункту металобрухту з'ясовують правоохоронці.

Шановні громадяни! Для запобігання нещасних випадків необхідно чітко пам’ятати, що ні в якому разі не можна вилучати вибухонебезпечні предмети самотужки, а необхідно терміново інформувати про знахідку місцеві органи влади чи службу порятунку «101».

 

Зона відповідальності

 

Анонс


Счетчик тИЦ и PR