МНС Ромни. 2 Спеціальний регіональний центр швидкого реагування Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту МНС


Наші поради

Абетка безпеки

Головна Прес-служба Новини центру Небезпека під ногами
Небезпека під ногами
Новини центру
Понеділок, 06 листопада 2017, 13:49

Протягом минулого тижня групою піротехнічних робіт Міжрегіонального центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій  було знищено 4 артилерійських снаряди рызного  калібру  та 3 мінометні міни різного калібру  часів Другої світової війни. Вибухонебезпечні предмети були знайдені у Сумському, Недригайлівському, Липоводолинському, Тростянецькому, Охтирському та Краснопільському районах.

 

Зокрема, фахівці Державної служби України з надзвичайних ситуацій знешкодили артилерійський снаряд калібру 122 . На небезпечну знахідку  у с. В. Сироватка натрапив місцевий житель під час проведення господарських робіт на власній присадибній ділянці. Піротехніки вилучили боєприпас, вивезли у спеціально відведене місце та знищили шляхом підриву.

Загалом з початку року на Сумщині зафіксовано 248 випадків виявлення застарілих вибухонебезпечних предметів. Як показує практика, натрапити на них можна будь-де – на власному городі, у лісі, на будівельному майданчику і навіть під час відпочинку на водоймі.

Рятувальники наголошують, що боєприпаси вкрай небезпечні. Натрапити на них можна в різних місцях. Тому в таких випадках необхідно бути обережними, у жодному разі не чіпати предмет, схожий на боєприпас, а тим паче не намагатися його вилучити та перенести. Також не можна поблизу користуватися мобільним та радіозв'язком, це може спровокувати вибух. Треба запам’ятати місце знахідки та негайно повідомити про неї до місцевих органів влади, правоохоронців або безпосередньо на лінію екстреного виклику за номером «101». Пам’ятайте, роботи зі знешкодження боєприпасів можуть проводити лише відповідні фахівці – піротехніки Державної служби України з надзвичайних ситуацій

 

Зона відповідальності

 

Анонс


Счетчик тИЦ и PR