МНС Ромни. 2 Спеціальний регіональний центр швидкого реагування Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту МНС


Наші поради

Абетка безпеки

Головна Прес-служба Новини центру 2 боєприпаси знищено та ще 27 знайдено
2 боєприпаси знищено та ще 27 знайдено
Новини центру
П'ятниця, 27 жовтня 2017, 13:22

Впродовж 26 жовтня на Сумщині піротехніки Державної служби України з надзвичайних ситуацій знищили два 122-мм артилерійських снарядів. Крім того, громадяни знайшли ще арсенал з 27 артснарядів. Вибухонебезпечні предмети часів Другої світової війни були виявлені на території Шосткинського, Недригайлівського та Конотопського районів.

 

Зокрема, роменські піротехніки знешкодили у спеціально відведеному місці шляхом підриву два 122-мм артснаряди. Один з них  напередодні виявив місцевий мешканець у полі на відстані 500 м від житлових будинків с. Горькового Недригайлівського району. Інший боєприпас був раніше знайдений грибниками у лісі на відстані 300 м від житлових будинків с. Таранського Конотопського району.

Цього ж дня о 11:17 до Служби порятунку “101” надійшло повідомлення про виявлення підозрілих предметів у с. Миронівка Шосткинського району. Рятувальники прибули на виклик і встановили, що знахідка — двадцять сім 152-мм артилерійських снарядів. Їх знайшов у лісі місцевий мешканець на відстані до 2-х км від житлових будинків. На місці виявлення вибухонебезпечного предмету виставлено охорону та надано заявку на знешкодження до Міжрегіонального центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій (м. Ромни).

Рятувальники застерігають: роботи з вилученням та знешкодженням боєприпасів часів минулих війн можуть проводити лише піротехніки Державної служби з надзвичайних ситуацій. Дії ж громадян при виявленні вибухонебезпечних предметів повинні бути виваженими. Треба пам’ятати, що боєприпасів не можна навіть торкатися, необхідно запам’ятати місце знахідки та негайно повідомити про неї до місцевих органів влади або безпосередньо до Служби порятунку “101”.

 

 

Зона відповідальності

 

Анонс


Счетчик тИЦ и PR