МНС Ромни. 2 Спеціальний регіональний центр швидкого реагування Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту МНС


Наші поради

Абетка безпеки

Головна Прес-служба Новини центру Два боєприпаси знищено, та ще один знайдено
Два боєприпаси знищено, та ще один знайдено
Новини центру
Четвер, 26 жовтня 2017, 13:05

Впродовж 24 жовтня на Сумщині піротехніки Центру знищили 82-мм мінометну міну та 152-мм артилерійський снаряд. Крім того, громадяни знайшли ще однин артснаряд. Вибухонебезпечні предмети часів Другої світової війни були виявлені на території Конотопського та Сумського районів.

 

Зокрема, роменські піротехніки знешкодили у спеціально відведеному місці шляхом підриву 82-мм мінометну міну, яка була напередодні виявлена місцевим мешканцем у лісі на відстані 2 км від житлових будинків, та 152-мм артилерійський снаряд, який знайшли у полі на відстані 3 км від житлових будинків під час сільськогосподарських робіт.

Цього ж дня о 16:00 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про виявлення підозрілого металевого предмета у с. Таранське, Конотопського району. Рятувальники прибули на виклик і встановили, що знахідка – це 122-мм артилерійський снаряд. Його знайшли на відстані 300 м від житлових будинків грибники. На місці виявлення вибухонебезпечного предмету виставлено охорону та надано заявку на знешкодження до Міжрегіонального центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій (м. Ромни).

Рятувальники застерігають: роботи з вилучення та знешкодження боєприпасів часів минулих війн можуть проводити лише піротехніки Державної служби з надзвичайних ситуацій.  Дії ж громадян при виявленні вибухонебезпечних предметів повинні бути виваженими. Треба пам’ятати, що боєприпасів не можна навіть торкатися, необхідно запам’ятати місце знахідки та негайно повідомити про неї до місцевих органів влади або безпосередньо до Служби порятунку «101».

 

Зона відповідальності

 

Анонс


Счетчик тИЦ и PR