МНС Ромни. 2 Спеціальний регіональний центр швидкого реагування Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту МНС


Наші поради

Абетка безпеки

Головна
Сумська область: знешкоджено 10 боєприпасів часів минулих війн
Понеділок, 11 вересня 2017, 10:51

Протягом тижня, групою піротехнічних робіт Міжрегіонального центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій (м.Ромни), було знищено 6 артилерійських снарядів (122, 76, 45 мм.), 4 мінометні міни (122, 82, 50 мм.) часів Другої світової війни, виявлені у Конотопському, Охтирському, Лебединському та Сумському районах.
Зокрема, в смт. Степанівка Сумського району місцеві жителі виявили артснаряд та дві мінометні міни, які знаходились поблизу лісопосадки в 50 м. від житлових будинків.

Знову таки у Сумському районі під час сільськогосподарських робіт на відстані 2 км. від с.Юнаківка у полі аграрії натрапили на артснаряд. Про небезпечні знахідки люди повідомили рятувальників. Піротехніки Державної служби з надзвичайних ситуацій вилучили боєприпаси, вивезли у спеціально відведені місця та знищили шляхом підриву.
Загалом, з початку року на Сумщині зафіксовано 193 випадки виявлення вибухонебезпечних предметів часів минулих війн. Рятувальники наголошують, що при знаходженні боєприпасів не можна їх навіть торкатися, а тим більше намагатися перенести. У жодному разі не користуватися поблизу засобами зв’язку, це може спровокувати вибух. Про можливу небезпеку треба повідомити оточуючих та негайно поінформувати Службу порятунку за номером «101».

 

 

Зона відповідальності

 

Анонс


Счетчик тИЦ и PR