МНС Ромни. 2 Спеціальний регіональний центр швидкого реагування Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту МНС


Наші поради

Абетка безпеки

Головна Прес-служба Новини центру Один боєприпас знищено, та ще один знайдено
Один боєприпас знищено, та ще один знайдено
Новини центру
Четвер, 13 липня 2017, 13:18

Впродовж 10 липня на Сумщині піротехніки Центру знищили мінометну міну. Крім того, громадяни знайшли ще одну. Вибухонебезпечні предмети часів Другої світової війни були виявлені на території м. Суми та Тростянецького району.

 

Зокрема, роменські піротехніки знешкодили у спеціально відведеному місці шляхом підриву 50-мм мінометну міну. Боєприпас напередодні виявив у Сумах місцевий житель на відстані 300 м від житлових будинків.

Цього ж дня о 17:30 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про виявлення підозрілого металевого предмета у м. Тростянець. Рятувальники прибули на виклик і встановили, що знахідка – це 82-мм мінометна міна. На неї натрапив місцевий мешканець у лісосмузі на відстані 3 км від житлових будинків. На місці виявлення вибухонебезпечного предмету виставлено охорону та надано заявку на знешкодження до Міжрегіонального центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій (м. Ромни).

Рятувальники застерігають: роботи з вилучення та знешкодження боєприпасів часів минулих війн можуть проводити лише піротехніки Державної служби з надзвичайних ситуацій.  Дії ж громадян при виявленні вибухонебезпечних предметів повинні бути виваженими. Треба пам’ятати, що боєприпасів не можна навіть торкатися, необхідно запам’ятати місце знахідки та негайно повідомити про неї до місцевих органів влади або безпосередньо до Служби порятунку «101».

 

 

Зона відповідальності

 

Анонс


Счетчик тИЦ и PR