МНС Ромни. 2 Спеціальний регіональний центр швидкого реагування Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту МНС


Наші поради

Абетка безпеки

Головна Прес-служба Новини центру Подяка рятувальникам за оперативно надану допомогу
Подяка рятувальникам за оперативно надану допомогу
Новини центру
Вівторок, 04 липня 2017, 06:40

Зі щирою вдячністю!
Нещодавно в нашому місті пронеслася стихія, яка наробила багато шкоди як приватним будинкам, так і різним організаціям. Не подарувала спокою негода й Роменській ЗОШ І-ІІІ ступенів №4. Буквально за декілька хвилин буревій зніс частково покрівлю на приміщенні школи. 
Що ж робити? Відразу ж після мого першого телефонного дзвінка з проханням про допомогу миттєво відгукнувся начальник Міжрегіонального центру швидкого реагування ДСНС України полковник Біляєв С.В. До школи прибули радник міського голови Хоронько С.В., секретар міської ради Мицик В.М., заступник міського голови з питань ЖКГ Лузан Є.С., забезпечивши ремонт покрівлі необхідними матеріалами.

 


Через декілька хвилин працівники Центру на чолі з полковником Шкурським Я.Г. були на місці надзвичайної події. І розпочалася робота. Працювали самовіддано, впевнено, професійно. 
Хочу щиро подякувати всім причетним за надання допомоги. Окрема подяка працівникам Центру: Шебеді С.О., Саєнку В.В., Пипі В.Б., Пересадьку Ю.М., Олійнику С.М.., Даніку В.М.
Хай ваші чуйність, безкорисливість, доброта допоможуть до ста літ прожити. Нехай ваші душі ніколи не старіють, своїм теплом хай сонце гріє й слова подяки линуть звідусіль. Вам натхнення творити добро на користь людям.

Лариса Спичка, 
директор Роменської ЗОШ 
І-ІІІ ступенів № 4

 

Зона відповідальності

 

Анонс


Счетчик тИЦ и PR