МНС Ромни. 2 Спеціальний регіональний центр швидкого реагування Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту МНС

Головна
Заходи щодо недопущення порушень антикорупційного законодавства в МЦШР ДСНС України
Четвер, 27 червня 2019, 15:15

Наказом начальника Міжрегіонального центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій №374 від 30.11.2018 р. затверджено  Положення  про встановлення нових форм  попередження про недопущення корупційних та пов’язаних з корупцією правопорушень особами, що претендують на заняття посад начальницького складу  служби цивільного захисту та пам’яток при звільненні зі служби цивільного захисту (роботи) осіб начальницького складу та працівників МЦШР ДСНС України.

Положення розроблене  з метою недопущення порушень вимог Закону України «Про запобігання корупції» (далі – Закон) у частині  обмеження спільної роботи близьких осіб, запобігання та врегулювання конфлікту інтересів  та передбачає механізм  повідомлення особами, що претендують на заняття посад рядового та начальницького складу  інформації  про близьких осіб, що працюють  ( перебувають на службі ) в  МЦШР та інших органах та підрозділах ДСНС України.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 6 з 238

Новини

34 боєприпаси виявлено під час обстеження

Детальніше...
 
34 боєприпаси за добу

Детальніше...
 
Демеркуризація житла

Детальніше...
 

Події в Україні

Більше 32 тис. внп з початку року вилучили фахівці ДСНС України

З метою попередження нещасних випадків серед населення в разі виявлення вибухонебезпечних предметів, Державна служба України з надзвичайних ситуацій вкотре звертається до громадян з проханням дотримуватися правил безпечного поводження з вибухонебезпечними або невідомими предметами!

Детальніше...
 
Українські рятувальники перевіряють готовність підрозділів до дій за призначенням

Фахівці Служби порятунку щодня проводять комплексну роботу щодо попередження виникнення різного роду надзвичайних ситуацій, а також перевіряють готовність підрозділів до дій за призначенням.

Особлива увага рятувальників нині зосереджена на підготовці до виборів Президента України, які відбудуться наприкінці березня. Для того, щоб процес волевиявлення громадян пройшов без надзвичайних ситуацій та подій, фахівці ДСНС проводять відповідні тренування на об'єктах, що будуть використовуватись у якості виборчих дільниць.

Детальніше...
 
Увага! Попередження про погіршення погодних умов в Україні!

За прогнозами УкрГідрометцентру, 12 лютого вночі у Чернівецькій області, вдень у Київській, Чернігівській, Сумській, Вінницькій, Черкаській, Кіровоградській та Полтавській областях значні опади, переважно у вигляді мокрого снігу (приріст снігового покриву 6-12 см), налипання мокрого снігу; (І рівень небезпечності, жовтий).

 

Зона відповідальності

 

АнонсСчетчик тИЦ и PR